IT powWOW! – relacja z wydarzenia.

Relacja z wydarzenia IT powWOW!

Kilka dni temu mieliśmy okazję uczestniczyć w wydarzeniu IT powWOW! „Nie jakoś – JAKOŚĆ!”, dziękujemy organizatorom Klaster.IT za możliwość uczestnictwa, szczególnie że temat jest nam bardzo bliski. Rozmawialiśmy o tym, jak zaoszczędzić czas i pieniądze, zarządzając procesem produkcji oprogramowania, jak również co można robić w ICT oprócz programowania.

Prelegenci

Podczas spotkania mogliśmy posłuchać Łukasza Klimka z firmy Software Inn. Łukasz podzielił się z nami swoim doświadczeniem w pracy przy dużych projektach, opierając się na przykładach z życia. Przy okazji poznaliśmy ciekawą koncepcję zarządzania, rozpowszechnioną przez Simona Sinek jako „what why how” – warto zapoznać się z podejściem choćby przez obejrzenie filmu z konferencji TED.

Z niewątpliwie ciekawą historią firmy Sagra oraz swoim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania produkcją oprogramowania spontanicznie wystąpił p. Janusz Pribulka, prezes Sagry. Ukłony dla pana Janusza nie tylko za ciekawą historię ale również za doskonały występ bez żadnego wcześniejszego przygotowania. Publiczność była zachwycona niespodziewaną prezentacją tak interesującego gościa.

Nasza obecność w konferencji IT PowWOW! była też dla nas okazją do podzielenia się naszymi planami oraz porozmawiania na żywo z osobami zainteresowanymi zapewnieniem jakości. Dziękujemy wszystkim za miłe słowa, które jeszcze bardziej utwierdziły nas w przekonaniu, że taka inicjatywa jest potrzebna i znajdzie wielu odbiorców.

Klaster.IT

O Klastrze.it i możliwościach współpracy opowiada koordynatorka Klastra.

Prezes firmy Sagra

Z niewątpliwie ciekawą historią firmy Sagra oraz swoim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania produkcją oprogramowania spontanicznie wystąpił p. Janusz Pribulka, prezes Sagry.

Prezentacja papryQArz

Część, w której mieliśmy okazję przedstawić się i opowiedzieć o naszych planach.

Z innej perspektywy

Konferencja widziana z perspektywy prelegentów.

Dodaj komentarz