Konkurs „bezpieczni z robakiem”

Jesteś testerem, programistą albo interesujesz się bezpieczeństwem systemów i aplikacji webowych?  Zapraszamy do przetestowania swoich umiejętności w konkursie „Bezpieczni z robakiem” zorganizowanym przez papryQArz wraz z intiveUczestnicy będą mieli możliwość sprawdzić się podczas próby włamania do działającej aplikacji – sklepu internetowego. Zadaniem będzie zgłaszanie błędów bezpieczeństwa oraz funkcjonalnych w ograniczonym czasie. Konkurs trwa od 12 do 18 grudnia 2016 a uczestnicy, którzy wyślą najlepsze zgłoszenia, zostaną nagrodzeni bonami do Saturna.

intive-logo

Dla kogo jest ten konkurs?

Konkurs adresowany jest do testerów, programistów i osób, które interesują się bezpieczeństwem aplikacji webowych. Żeby spróbować swoich sił nie musisz mieć doświadczenia w tym temacie – dajemy Ci szansę zdobycia nowych umiejętności, które są coraz bardziej cenione przez pracodawców i poligon na którym możesz je wypróbować.

Regulamin konkursu: Bezpieczni z Robakiem

Formularz zgłoszeniowy

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz znajdujący się poniżej. Wszystkie dane dostępowe zostaną przekazane drogą mailową.

    Dodaj komentarz