Listopadowy PapryQArz

Trzecie spotkanie PapryQArz odbędzie się 18 listopada 2015, zapraszamy tradycyjnie do Cafe Hormon na godzinę 18:00.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy o zapisy na stronie: http://www.uczestnicy.pl/event/papryqarz-3—trzecie-spotkanie-szczecinskich-testerow

Tym razem przygotowaliśmy dla was dwie prezentacje i panel dyskusyjny:

  • „(jeszcze) efektywniejsze wykorzystanie keywordów w testowaniu”
  • Hardware testing

Prelegenci:

43da1af104e9e87dc02aac26177098bb_400x400

Marcin Kowalczyk

 

Marcin Kowalczyk, inżynier testów od ponad 10 lat, najczęściej zaangażowany w automatyzację testów. Dwukrotny prelegent Testwarez (2011, 2014). Programista i entuzjasta języka Python. Od czasu do czasu publikuje funkcjonalności testowe na licencji open source. Jest autorem jednej z oficjalnych bibliotek do narzędzia Robot Framework. Posiada certyfikat ISTQB Advanced TTA.

Marcin poprowadzi prezentację „(jeszcze) efektywniejsze wykorzystanie keywordów w testowaniu”

pawel noga

Paweł Noga

Paweł Noga, z wykształcenia matematyk, z zamiłowania organizator. Wykładowca na Trójmiejskich uczelniach  przedmiotów m.in. o wytwarzaniu i testowaniu oprogramowania. Zajmuje się badaniami naukowymi z zakresu bioinformatyki, teorii optymalizacji dyskretnej oraz miar jakościowych oprogramowania.

Na papryQArzu Paweł opowie o testowaniu hardware od projektowania układów, przez testy BIOS i sterowników do biznesowego wykorzystania przez zewnętrzne moduły i aplikacje.

Panel dyskusyjny:

Wiele osób pytało, czy planujemy prowadzić panele dyskusyjne. Podczas trzeciego papryQArza postanowiliśmy wystartować eksperymentalnie z tą formą. Tematem dyskusji będzie “Dlaczego SCRUM nie działa w moim projekcie?” a rozmowę będą moderować Katarzyna Adam i Maciej Parfianowicz.

Miejsce wydarzenia:

Sponsorzy:

 

blstream-logo

klaster_logo1-01

Dodaj komentarz