MANIFEST

Manifest PapryQArz

W Szczecinie swoje siedziby mają wielkie zagraniczne korporacje jak i mniejsze firmy z branży IT. W naszym mieście pracuje coraz więcej testerów oprogramowania.

Spotykamy się na różnych konferencjach (np. Testwarez) czy imprezach dotyczących testowania oprogramowania (np. TestingCup). Jednakże takich spotkań jest bardzo niewiele w ciągu roku, nie wszystkim pasuje termin jak i miejsce imprezy, często również możliwość obecności na spotkaniu jest płatna. Powyższe powody skłoniły nas do wyjścia z inicjatywą zorganizowania spotkań testerów w Szczecinie.

Spotkania PapryQArz miałyby na celu wymianę wiedzy, doświadczeń i opinii, a także spajanie grupy testerów ze Szczecinia i okolic. Podzielmy się wiedzą, stwórzmy społeczność. A kto wie, może na tych spotkaniach stworzymy razem coś wielkiego?

Forma spotkań

Chcielibyśmy, aby prezentacja była początkiem dyskusji na dany temat, a nie głównym celem spotkania. W ten sposób poznamy opinie nie tylko jednostki prezentującej dany temat.

Chcielibyśmy, aby myśli, pytania i opinie krążyły, aby te spotkania nie były tylko „read-only”. Tak, aby każdy uczestnik spotkania coś dostał, a także dał coś od siebie. Idealnie jakby spotkania były cykliczne, na stałe wpisane w kalendarz.

Spotkajmy się

Chcesz nas zaprosić do Siebie? Potrzebna będzie sala dla około 40 osób, w razie potrzeby dysponujemy rzutnikiem. Zapraszamy do współpracy. Kwestie organizacyjne spotkania takie jak plakaty czy zapisy zostają po naszej stronie.

Czy mamy szansę na sukces? Wszystko zależy od Was! Te spotkania mają służyć nam, testerom i będą tworzone przez nas wszystkich. Czekamy na ochotników, którzy mają pomysł na temat do dyskusji i byliby moderatorami spotkania.

Wyraź swoje zainteresowanie

Uważasz, że ten projekt ma szanse powodzenia? Przekaż informacje o projekcie dalej, znajomym, kolegom z pracy i branży! Chcesz się podzielić swoją opinią na ten temat? Napisz komentarz! Chcesz aktywnie uczestniczyć w spotkaniach i masz już pomysł na temat jednego z najbliższych spotkań? Skontaktuj się z nami poprzez e-mail:kontakt@papryQArz.org.

Wesprzyj nas!

Wsparcia udzielili:

logo_blue

3 myśli na temat “MANIFEST

  1. Z ciekawości zapytam – jakie wielkie korporacje IT mają swoje siedzibe w Szczecinie?

Dodaj komentarz